Hotline: +420 777 739 052

Více o nás

Naše expresní pravidelná balíková služba na Slovensko a zpět funguje už od roku 2009. Jako první jsme tehdy představili B2B servis v podobě přepravy zboží z jakéhokoli místa v ČR kamkoli na Slovensko do 24 hodin.
Velký důraz klademe na přepravu B2B s pravidelným časovým dodáním. Naší specializací je přeprava balíků malých rozměrů, které umíme doručit i na dobírku. Neomezujeme se však jen na přepravu balíků, zajistíme také dopravu paletového zboží. Samozřejmostí je i nabídka stejných služeb zpět do ČR.

Objednejte si nás pohodlně online pomocí systému ORDERIT

S naším pohodlným systémem si přepravu objednáte odkudkoliv. Naše kurýrní služba přijímá objednávky každý den až do 20:00. Objednávky snadno zadáte ručně, můžete je i exportovat z klientského systému pro e-komerci.
Zajistíme seznam vašich opakovaných odběratelů rychlým převodem z vaší databáze. Přizpůsobíme se vašemu systému e-komerce. Můžete využívat svých identifikátorů, čárových a QR kódů. 


S námi máte přehled

Přestože denně přepravíme více než tisíc balíků, je naší prioritou osobní přístup k zákazníkům. S námi vždy víte, na čem jste. Stará se o vás přidělený pracovník, který přesně zná vaše požadavky a preference. Můžeme tak plnit i nestandardní přání klientů. Individuálně přistupujeme i k tvorbě cen.
O kvalitě našich služeb svědčí fakt, že s námi zůstávají téměř všichni klienti, kteří s námi spolupracovali již v době našeho vzniku. Řady spokojených zákazníků se nám však daří neustále rozšiřovat. Prohlédněte si krátký výčet našich referencí.
Chcete vědět víc? Ozvěte se!